Zapisy do szkoły

Dla rodziców

Na podstawie rozporządzenia MEN z dnia 20 marca 2020 r. w związku z przeciwdziałaniem COVID-19 informujemy, szkoła z dniem 25 marca 2020 r. przechodzi na nauczanie zdalne.

Zajęcia indywidualne odbywają się po wcześniejszej konsultacji z nauczycielem i wspólnym ustaleniu formy ich realizacji.

Zajęcia grupowe odbywają się poprzez przesyłanie materiałów na stronę internetową szkoły (zakładka: DLA UCZNIÓW) i specjalnie stworzone internetowe grupy komunikacyjne.

W najbliższym czasie nasza szkoła przygotuje internetowy konkurs dla Szkół Muzycznych I stopnia o charakterze międzyszkolnego konkursu instrumentalnego. Konkurs będzie odbywał się w dwóch kategoriach: muzyka kompozytorów polskich, muzyka kompozytorów innych narodowości.

Szczegóły i regulamin konkursu zostanie zamieszczony wkrótce.

Wpis nr 2 (2 z 5) Więcej wpisów | Ostatni | |

Jak zaplanować zajęcia?

12.07.2018, 18:18:26

Szczegółowe informacje dotyczące planu lekcji znajduje się w zakładce Rok szkolny 2018/2019

Klasa 1 cyklu 6 letniego

Ergonomiczna, kolorowa i bogato wyposażona w instrumenty rytmiczne sala została przystosowana specjalnie dla najmłodszych uczniów.

Kształcenie słuchu z rytmiką zaplanowane są w bloku. Wybieramy jedną z klas zapisując dziecko w dniu rozpoczęcia roku szkolnego do wskazanego nauczyciela.

Zajęcia indywidualne z instrumentu umawiamy również w dzień rozpoczęcia roku bezpośrednio z nauczycielem.

Klasa 1 cyklu 4 letniego

Kształcenia słuchu - wybieramy jedną z proponowanych klas . Zapisujemy się w dniu rozpoczęcia roku.

Lekcje z instrumentu głównego umawiamy w dzień rozpoczęcia roku szkolnego z nauczycielem uczącym.